Ponúkame na predaj rd v obci Rožkovany REZERVOVANĚ !!

  • Dátum: 27.9.2019
  • Lokalita: Prešov
  • Cena: Dohodou

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Rožkovany po rozsiahlej kompletnej rekonštrukcii s možnosťou dvojgeneračného bývania. Úžitková plocha domu je cca 260m2 a leží na pozemku s rozlohou 990m2.

Konštrukcia objektu z kvádru (YTONG), sedlová strecha škridla plech, sadrové interiérové stierky, plastové okná . Centrálne vykurovanie na tuhé palivo a plynového kotla plus príprava na slnečné kolektory. K domu sú pripojené všetky inžinierske siete (verejný vodovod, plyn, kanalizácia, elektrina (240V/400V). Čiastočne podpivničený.. 

Dispozične sa dom skladá so vstupnej haly s technickou miestnosťou .Na 1 poschodí sa nachádza samostatné wc geberit , kúpeľna so sprchovacím kútom , spálne, obývačky s krbom ktorá je prepojená s kuchyňou a kuchynskou linkou na mieru  so vstavanými spotrebičmi  a jedálenským kútom . Na 2 poschodí sa nachádzajú 2 izba plus šatník . Možnosť dokončenia podkrovia na ďalšiu 3 izb.bytovú jednotku s možnosťou dvojgeneračného bývania. V celom dome sú kvalitné drevené podlahy .
 

Obec Rožkovany leží pod severovýchodnými svahmi Šarišskej vrchoviny, v údolí Torysy, 10 km na severozápad od Sabinova. V obci sa nachádza škola, škôlka, obchody. Rožkovany ležia na hlavnom ťahu smer Poľsko. 

Maklér odporúča.
 

Obytná plocha 280
príjazdová cesta obecná
konštrukcia YTONG
altánok Áno
stav kompletná rekonštrulcia
IS Elektrina ,voda ,plyn
pozemok 990


Kontaktná osoba:
Lenka Vaňová
STAR PROREAL s.r.o., Jarková 81, Prešov
T: 0907 594 386 E:vanova@starproreal.sk

Ďakujeme

Vaša správa bola odoslaná.

Top ponuka