Kvalitné DREVODOMY v A triede.

  • Dátum: 23.9.2019
  • Lokalita: Prešov
  • Cena: v texte

Ponúkame výstavbu Drevodomov na vami zvolenom pozemku v lokalite podľa vášho výberu. Jedná sa o samostatne stojací objekt bez podpivničenia s pultovou strechou s miernym sklonom. Popis a technická výbava:

 

Základy tvorí železobetónová drátkobetónová základová doska hr.200 mm (drátkobetón) a pod základovú dosku je navrhnutá ešte tepelnoizolačná vrstva zhutneného penového skla, hr.360 mm. Zvislé drevené konštrukcie tvorí: Horná stavba objektu(obvodové a vnútorné steny, strecha) je navrhnutá ako systém montovaných drevených panelov z nosnej drevenej hrazdenej konštrukcie, tvorenej zvislými a horizontálnymi drevenými trámami. Hrúbka drevených trámov je 150 mm. Celá hrazdená konštrukcia stien a strechy bude z exteriéru a interiéru opláštená OSB doskami hr.15 mm. Medzi drevenými trámami je v drevených obvodových paneloch navrhnutá minerálna tepelná izolácia hr.150 mm. V priečkových paneloch je navrhnutá zvuková minerálna izolácia hr.100 mm. Priečkové panely nebudú opláštené OSB doskami, okrem stužujúcej priečky. Konštrukcia strechy: Základnou nosnou časťou strechy je systém drevených zmontovaných panelov (zložených z drevených I nosníkov a opláštených OSB doskami), ukladaných na  obvodové stenové panely z drevenej hrazdenej konštrukcie. Strecha je pultová s miernym sklonom 5, s odvodom dažďovej vody do odkvapového žľabu po celej dĺžke tejto časti strechy. Ako strešná krytina je navrhnutá PVC fólia. Výplne otvorov predstavujú nové plastové okná, presklené steny a vchodové dvere s izolačným trojsklom s koeficientom prestupu tepla u = 0,8W/m2K. Typ kovania a zasklenie určí investor pri realizácii. Všetky okná , dvere (terasové) budú plastové s izolačným trojsklom (max u=0,9 Wm-2K-1), s celoobvodovým kovaním. Vnútorné dvere podľa požiadaviek investora. V návrhu sú uvažované drevené dvere s drevenými zárubňami. Energetické hodnotenie stavby: Priemerný súčiniteľ prechodu tepla obálky budovy U,em:0,21 W/m2K, Merná potreba tepla na vykurovanie budovy: 50 kWh/(m2.a), Merná spotreba energie budovy EP,A: 69 kWh/(m2,a) Celý objekt bude vetraný a vykurovaný jednotkou DUPLEX RK3- (3.generácia). Jednotka DUPLEX je určená pre komfortné teplovzdušné vykurovanie a vetranie s rekuperáciou tepla. Toto zariadenie je vhodné predovšetkým pre nízkoenergetické rodinné domy a bytové jednotky.

 

Cena domu typ Sollo je v stave holodom s DPH 119.880 eur. V ponuke je aj typ Creative a typ Dommo pre náročnejších klientov. Viac informácii v STAR PROREAL RK a na  0907594386.

 

 

Obytná plocha 94.73 m2 + 9.48 m2
konštrukcia drevodom
zastavaná plocha 122,65 m2


Kontaktná osoba:
Lenka Vaňová
STAR PROREAL s.r.o., Jarková 81, Prešov
T: 0907 594 386 E:vanova@starproreal.sk

Ďakujeme

Vaša správa bola odoslaná.

Top ponuka