Ponúkame na predaj rd v obci Rožkovany REZERVOVANĚ !!

  • Lokalita: Prešov
  • Cena: Dohodou

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Rožkovany po rozsiahlej kompletnej rekonštrukcii s možnosťou dvojgeneračného bývania. Úžitková plocha domu je cca 260m2 a leží na pozemku s rozlohou 990m2.

Konštrukcia objektu z kvádru (YTONG), sedlová strecha škridla plech, sadrové interiérové stierky, plastové okná . Centrálne vykurovanie na tuhé palivo a plynového kotla plus príprava na slnečné kolektory. K domu sú pripojené všetky inžinierske siete (verejný vodovod, plyn, kanalizácia, elektrina (240V/400V). Čiastočne podpivničený.. 

Dispozične sa dom skladá so vstupnej haly s technickou miestnosťou .Na 1 poschodí sa nachádza samostatné wc geberit , kúpeľna so sprchovacím kútom , spálne, obývačky s krbom ktorá je prepojená s kuchyňou a kuchynskou linkou na mieru  so vstavanými spotrebičmi  a jedálenským kútom . Na 2 poschodí sa nachádzajú 2 izba plus šatník . Možnosť dokončenia podkrovia na ďalšiu 3 izb.bytovú jednotku s možnosťou dvojgeneračného bývania. V celom dome sú kvalitné drevené podlahy .
 

Obec Rožkovany leží pod severovýchodnými svahmi Šarišskej vrchoviny, v údolí Torysy, 10 km na severozápad od Sabinova. V obci sa nachádza škola, škôlka, obchody. Rožkovany ležia na hlavnom ťahu smer Poľsko. 

Maklér odporúča.
 

Obytná plocha280
príjazdová cestaobecná
konštrukciaYTONG
altánokÁno
stavkompletná rekonštrulcia
ISElektrina ,voda ,plyn
pozemok990