O nás

Pozdravujeme z našej kancelárie.

Práve v decembri uplynulo 5 rokov od založenia našej firmy STAR PROREAL s.r.o. a musíme povedať, že tie roky boli úspešné. Ďakujeme všetkým našim klientom a spolupracovníkom za prejavenú dôveru. Veľmi si to vážime.

PF 2019!

 

 

Rok 2017 máme za sebou a musíme povedať, že aj keď bol náročný, bol aj veľmi pre našu RK STAR PROREAL úspešný. Ďakujeme našim klientom, priateľom, rodinám a spolupracovníkom za pomoc a dôveru. Do roku 2018 vám všetkým prajeme hlavne pevné zdravie a spokojné úsmevy na tvárach.

S pozdravom vaši makléri Jozef a Lenka.

 

 

Tak 3 roky fungovania STAR PROREAL máme úspešne za nami. Ďakujeme za priazeň. V našom kolektíve by sme chceli privítať novú kolegynku Zuzku Krpčiarovú, ktorej prajeme všetko dobré a veľa elánu v realitnej činnosti. Pozdravujeme a PF 2017 všetkým našim priateľom, klientom a spolupracovníkom...

JK

 

 

A máme za sebou prvú polovicu 2016...

Pozdravujeme našich priateľou a klientov. Zároveň prajeme pekne letné prázdniny plné relaxu a zábavy v kruhu vašich najbližších. 

kolektív Star Proreal RK

 

Želáme pekné Vianoce 2014 !!!

Úprimne  sa chceme poďakovať za dôveru v tomto roku a vyjadriť aj spokojnosť ako sme sa na trhu s realitami za tento rok ako nová realitná spoločnosť uviedli. Ešte raz ďakujeme a veríme vo vaše dobré referencie a ďalšiu spoluprácu.

Týmto Vám našim klientom, spolupracovníkom, tiperom a známym chceme popriať príjemné vianočné sviatky a krásny Silvester. PF 2015!!!

Za  Star Proreal s.r.o.

Lenka Vaňová a Jozef Košč

 

PF 2014 !

V prvom rade by sme sa chceli poďakovať našim klientom, spolupracovníkom a priateľom za našu vzájomnú úspešnú spoluprácu ako v starom roku 2013 tak aj predchádzajúcom období. Veríme, že aj v novom roku budeme v kontakte a znova využijete  naše služby, tentoraz už pod našou novou vlastnou spoločnosťou STAR PROREAL s.r.o., ktorú sme založili. A založili sme ju preto, aby sme mohli pracovne smerovať podľa vlastných predstáv, s vlastným obchodným marketingom a mohli pracovať vo vlastnom príjemnom prostredí. Pevne veríme, že budeme aj profesionálnou a slušnou oporou pre vás, našich klientov a spolupracovníkov. Ešte raz ďakujeme a prajeme v novom roku 2014 všetko dobré.

S pozdravom


  • Lenka Vaňová
    Konateľ - majiteľ

  • Jozef Košč
    Majiteľ

Top ponuka